نباید نسبت به سبک زندگی جوانان بی تفاوت بود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «سیدرضا صالحی امیری» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در آیین پایانی همایش ملی سبک زندگی در هتل لاله با بیان این مطلب گفت: همایش ملی سبک زندگی به احترام فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه سبک زندگی که باید به عنوان مساله مهمی در ایران به آن توجه شود؛ برگزار شده است.

وی افزود: این همایش از این منظر زیباست که همه شخصیت های فرهنگی کشور در آن حضوری فعال دارند. آغازی برای عمل و حرکت به سمت اصلاح سبک زندگی است.

صالحی امیری ادامه داد: ما دارای مسوولیت و رسالت هستیم و زمانی که مکلف هستیم باید در مسیر اصلی سبک زندگی قدم برداریم و اگر این کار را نکنیم مواخذه خواهیم شد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: صدا و سیما نقش موثری در سبک زندگی دارد و روحانیت نیز به عنوان طلایه داران فرهنگ دینی جامعه محسوب می شوند و باید در این زمینه مسوولیت داشته باشند. دانشگاه، خانواده، نخبگان و بسیاری از مسوولان کشور در حوزه سبک زندگی مسوولیت دارند.

وی با اشاره به آیین پایانی همایش ملی سبک زندگی، افزود: با اتمام یک همایش کار آغاز می شود. این همایش هم اندیشی برای تبادل اطلاعات در حوزه سبک زندگی بود و امیدوارم از هفته آینده تمامی استان ها همایش هم اندیشی سبک زندگی را با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار در دستور کار خود قرار دهند. در این آیین از کارشناسان، پژوهشگران برتر در حوزه سبک زندگی و نمایندگان شورای فرهنگ عمومی در استان ها تقدیر شد.برای یادگیری حرفه ای موسیقی

همین الان اقدام کنید


پیش ثبت نام

شیراز ، فلکه گاز، صد متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی نان فانتزی آرتا، آموزشگاه موسیقی اردیبهشت شیراز

تلفن : 07132276595

موبایل : 09172499964

ایمیل: info@shiraz-music.com

اینستاگرام : ordibehesht_music_academy@

تلگرام : ordibehesht_music_academy@

آموزشگاه موسیقی اردیبهشت ،تخصصی ترین و جزء بهترین آموزشگاه موسیقی در شیراز افتخار دارد با همکاری اساتید و دانش آموختگان رشته موسیقی در مقاطع کارشناسی موسیقی و کارشناسی ارشد موسیقی و اساتید فعال در عرصه نوازندگی گروه های موسیقی پاپ ، موسیقی کلاسیک وموسیقی ایرانی، نگرشی آکادمیک ، مهارتی و متفاوت از روش سایر آموزشگاه ها را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

طراحی و بهینه سازی: گروه طراحی سیرن