فستیوال Donauinselfest، اتریش

فستیوال Donauinselfest، اتریش

  •         تعداد شرکت‌کنندگان: .3.000.000 نفر
  •         محل برگزاری: وین
  •         مدت زمان: 3 شبانه‌روز

  بزرگ‌ترین فستیوال موسیقی در جهان که به Donauinselfest یا فستیوال جزیره دانوب (Danube Island Festival) تعلق پیدا می‌کند. فستیوالی که از همان سال نخست برگزاری‌اش موجب شگفتی تمامی عوامل و برگزار کنندگانش شد. چرا که در 1983، نخستین سال برگزاری این فستیوال، مسئولین انتظار حضور 15.000 شرکت‌کننده را می‌کشیدند، اما با استقبال 160.000 نفری شرکت کنندگان مواجه شدند.

در حال حاضر نیز این فستیوال در جزیره‌ای میان رود دانوب میزبان دست کم 3 میلیون شرکت‌کننده است که با 13 استیج، 600 ساعت پخش موسیقی با 17 تمِ مختلف از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. اینکه چگونه فستیوال رود دانوب به حجم از محبوبیت رسیده دلایل زیادی دارد. اما استفاده از دی‌جی‌های معروف و رایگان بودن فستیوال برای عموم می‌تواند دو مورد اصلی آن باشد.برای یادگیری حرفه ای موسیقی

همین الان اقدام کنید


پیش ثبت نام

شیراز ، فلکه گاز، صد متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی نان فانتزی آرتا، آموزشگاه موسیقی اردیبهشت شیراز

تلفن : 07132276595

موبایل : 09172499964

ایمیل: info@shiraz-music.com

اینستاگرام : ordibehesht_music_academy@

تلگرام : ordibehesht_music_academy@

آموزشگاه موسیقی اردیبهشت ،تخصصی ترین و جزء بهترین آموزشگاه موسیقی در شیراز افتخار دارد با همکاری اساتید و دانش آموختگان رشته موسیقی در مقاطع کارشناسی موسیقی و کارشناسی ارشد موسیقی و اساتید فعال در عرصه نوازندگی گروه های موسیقی پاپ ، موسیقی کلاسیک وموسیقی ایرانی، نگرشی آکادمیک ، مهارتی و متفاوت از روش سایر آموزشگاه ها را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

طراحی و بهینه سازی: گروه طراحی سیرن